Nechte své starosti u nás Vaše delší jistota na cestách

Spolupráce

Společnost DEFEND INSURANCE je svým potenciálním partnerům otevřena ke spolupráci v oblasti doplňkových pojistných produktů pro motorová vozidla v teritoriích České republiky, Slovenska, Maďarska a Polska.

Rádi navážeme spolupráci s partnery s obchodním, případně i servisním zázemím, kteří mají zájem svým klientům poskytovat  přidanou hodnotu k vozidlu ve formě:

  • krytí náhlých a nepředvídaných poruch vozidla 
  • krytí drobných poškození karoserie vozidla
  • krytí rizika finanční ztráty až do úrovně pořizovací ceny vozidla


Zveme Vás ke spolupráci

V případě Vašeho zájmu nás, prosím, kontaktujte na info@defendinsurance.eu.

 

Hlavní partneři jednotlivých společností skupiny DEFEND
v rámci svých divizních zaměření 

Lokálně provozované společnosti DEFEND INSURANCE GROUP v roce 2012 podepsaly smlouvy se syndikátem Lloyd’s of London, čímž se staly jeho coverholdery na území České republiky a Slovenska. Společnosti skupiny DEFEND INSURANCE GROUP uvedly v průběhu roku 2013 na český a slovenský trh širokou škálu pojištění zajištěných u Lloyd’s - vlajkovým produktem jsou především prodloužené záruky pro nová a ojetá vozidla a dále pojištění GAP.

Lloyd‘s of London je jedním z předních světových pojistitelů a zajistitelů. Společnost byla založena v roce 1688, sídlí v Londýně a působí po celém světě.

 

       
                       

Nově vzniklá společnost DEFEND SOLUTIONS s.r.o. se v roce 2015 stala výhradním distributorem VPS systému na ochranu vozidla GardX v České republice.

VPS (Vehicle Protection System) neboli systém ochrany vozidla od britské společnosti GardX je sadou ochranných a bezpečnostních přípravků pro exteriér a interiér vozidla.

 

       

Společnost DEFEND CZECH REPUBLIC s.r.o. (součástí skupiny DEFEND AUTOMOTIVE GROUP) navázala obchodní spolupráci s přední ruskou společností METALLOPRODUKTSIA  LTD., která se specializuje na vývoj a výrobu příslušenství a doplňků pro automobily, jako jsou kryty motorového prostoru, tažná zařízení apod. Tento společný projekt společností s více než s 20ti letou zkušeností s vývojem, výrobou a distribucí autopříslušenství vznikl v roce 2015 a spolupráci nadále rozvíjíme.