Nechte své starosti u nás Vaše delší jistota na cestách

O nás

Společnost DEFEND INSURANCE s.r.o., člen skupiny DEFEND INSURANCE GROUP, se v roce 2012 stala coverholderem pojistitele Lloyd's of London. DEFEND INSURANCE spolupracuje zejména se syndikátem Lloyd's 5820, který se mimo jiné zaměřuje na krytí speciálních rizik. Na základě závazného zmocnění je společnost DEFEND INSURANCE v České republice oprávněna k uzavírání a správě pojistných smluv jménem společnosti Lloyd's.

Statut coverholdera Lloyd's a registrace závazného zmocnění společnosti DEFEND INSURANCE je k dispozici přímo na webových stránkách Lloyd's, k nahlédnutí na Coverholder at Lloyd's.

 

O Lloyd's

Lloyd's je renomovaným světovým specialistou na pojistném trhu, který působí ve více než 200 teritoriích po celém světě. Velmi často je prvním, kdo pojišťuje nová, neobvyklá nebo složitá rizika. Lloyd's disponuje vysokou koncentrací znamenitých odborných znalostí a talentu opírající se o vynikající finanční hodnocení napříč celým pojistným trhem. Více informací o Lloyd's naleznete na www.lloyds.com.

 

O DEFEND GROUP

Kořeny skupiny DEFEND GROUP sahají až do roku 1994. Během svého dosavadního působení si vybudovala vedoucí postavení v oblasti zabezpečení vozidel v České republice a svou pozici posiluje také v dalších zemích, především pak ve střední a východní Evropě. Je zaměřena na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci zabezpečovacích systémů a ochranu automobilů pod silnou značkou DEFEND a inovativní pojistná řešení pro automobilový průmysl pod značkou DEFEND. Produkty jsou distribuovány prostřednictvím více než 600 prodejců nových a ojetých automobilů, pojistných makléřů a autorizovaných zástupců.

Pro skupinu DEFEND GROUP se stal přelomovým rok 2012, kdy se rozhodla rozdělit své aktivity podle působnosti a produktového portfolia na dva základní směry, DEFEND AUTOMOTIVE GROUP a nově vzniklou divizi DEFEND INSURANCE GROUP.

DEFEND INSURANCE GROUP (DIG) převzala stávající pojistné produkty a dále na trh uvedla nové široké portfolio speciálních automobilových pojištění typu GAP a prodloužená záruka pro nové a ojeté automobily. Hlavním partnerem společnosti je syndikát 5820 pojistného trhu Lloyd's of London.

V roce 2015 byla skupina DEFEND GROUP rozšířena o divizi DEFEND SOLUTIONS GROUP (DSG), která se zabývá distribucí ochranných a bezpečnostních přípravků pro exteriér a interiér vozidel. 

Základními pilíři skupiny DEFEND GROUP jsou tři oblasti zájmu v automobilovém průmyslu: 

  • Zabezpečení
  • Bezpečnost
  • Pojištění